Speelschema & diensten voorjaarscompetitie 2018

                 
    Teamcaptain   TIJD VCL VCL   TIJD Kantinedienst Team
  Week 14              
  Donderdag 5 april 8-9 competitie            
19:00 uur Oriënt 1 Rene Dohmen     2 banen   Reguliere kantinedienst  
  Vrijdag 6 april              
19:00 uur Oriënt 1 HD Henk Deckers   hele avond Norbert Zandkuijl   18.30 uur - einde Maurits Kok
19:00 uur Oriënt 2 HD Norbert Zandkuijl            
19:00 uur Oriënt 4 HD Ton Kusters            
19:00 uur Oriënt 5 HD Johan Tinge            
19.00 uur Oriënt 4 GD Monique v Waarden            
  Zaterdag 7 april              
11:00 uur Oriënt 2 Heren Maurits Kok   10:45 uur - 15:00 uur team Maurits Kok   10:30 uur - 15.15 uur Anja Pisters
11:00 uur Oriënt 3 GD Dennis Kusters            
14:00 uur Oriënt 1 GD Katrin v Boxtel   15.00 uur - einde team Kim Smith   15.00 uur - einde Ingrid Banierink
14:00 uur Oriënt 1 Heren Ricardo Hagedoorn            
14:00 uur Oriënt 2 GD Kim Smith            
  Zondag 8 april              
  Geen team thuis              
  Week 15              
  Dinsdag 10 april              
9:30 uur Oriënt 1 Dames Tineke Sassen            
  donderdag 12 april              
  geen team thuis              
  Vrijdag 13 april              
19:00 uur Oriënt 1 GD Anja Pisters   hele avond Ton Hanckmann   18.30 uur - einde Anne de Groot
19:00 uur Oriënt 2 GD Wim Verschuren            
19:00 uur Oriënt 3 GD Ivo Savelkoul            
19:00 uur Oriënt 1 DD Aimee de Gelder            
19:00 uur Oriënt 3 HD Ton Hanckmann            
  Zaterdag 14 april              
11:00 uur Oriënt 2 GD Henry Frantzen   10:45 - 15:00 team Henry   10.30 uur - 15:15 uur Aimee de Gelder
11:00 uur Oriënt 1 DD Irene Bastiaan-Net            
14:00 uur Oriënt 1 GD Anne de Groot   15:00 - einde Freddy Jetten   15:00 uur - einde Ton Hanckmann
14:00 uur Oriënt 2 Heren Lars Baur            
14:00 uur Oriënt 1 Heren Cristophe Lebon            
  Zondag 15 april              
9:00 uur Groene Bal 1 team         8.40 uur groene bal
                 
10:00 uur Oriënt 1 Heren Mik Hoeberichts   9.45 - einde Peter Moling   09:30 uur - 14.00 uur Mik Hoebrichts
10:00 uur Oriënt 1 GD Edmee Winkens         13.45 uur - einde Henry Frantzen
12:00 uur Oriënt 1 Dames Ingrid Banierink            
  Week 16              
  Dinsdag 17 april              
  geen team thuis              
  19 april 8-9 competitie            
19:00 uur Oriënt 1 Rene Dohmen     2 banen   18:30 uur - einde  
  Vrijdag 20 april              
19:00 uur Oriënt 1 HD Henk Deckers   hele avond Ton Kusters   18:30 uur - einde Katrin v Boxtel
19:00 uur Oriënt 2 HD Norbert Zandkuijl            
19:00 uur Oriënt 4 HD Ton Kusters            
19:00 uur Oriënt 5 HD Johan Tinge            
19:00 uur Oriënt 4 GD Monique v Waarden            
  Zaterdag 21 april              
11:00 uur Oriënt 2 GD Kim Smith   10.45 uur - 15.00 uur Wanda de Loo   10.30 uur - 15.15 uur Johan Tinge
11:00 uur Oriënt 2 GD Dennis Kusters            
14:00 uur Oriënt 1 Heren Ricardo Hagendoorn   15:00 uur - einde team Lars Baur   15:00 uur - einde Ton Kusters
14:00 uur Oriënt 1 GD Katrin van Boxtel            
  Zondag 22 april              
10:00 uur Oriënt 1 GD Tom Peters   9.45 uur-einde Ouders team Stijn   9.30 - einde Stijn v Thoor
10:00 uur Oriënt 1 jongens Stijn van Thoor            
  Week 17              
  Dinsdag 24 april              
9:30 uur Oriënt 1 Dames Tineke Sassen            
  Donderdag 26 april 8-9 competitie            
  geen team thuis              
  week 18              
  Vrijdag 4 mei              
  geen competitie              
  Zaterdag 5 mei              
11:00 uur Oriënt 1 Heren Christophe Lebon   10:45 uur - 15:00 uur Christophe Lebon   10:30 uur - 15:15 uur Wim Verschuren
11:00 uur Oriënt 1 Dames Irene Bastiaan-Net            
14:00 uur Oriënt 2 Heren Lars Baur   15:00 uur - einde Henry Frantzen   15:00 uur - einde Ivo Savelkoul
14:00 uur Oriënt 2 GD Henry Frantzen            
14:00 uur Oriënt 1 GD Anne de Groot            
  Zondag 6 mei              
9:00 uur Groene Bal 1 team         8.40 uur groene bal
                 
10:00 uur Oriënt 1 Heren Mik Hoeberichts   09.45 uur - einde Team Edmee   09.30 uur - 14.15 uur Lars Baur
10:00 uur Oriënt 1 GD Edmee Winkens         14.00 uur - einde Henk Deckers
12:00 uur Oriënt 1 Dames Ingrid Banierink            
  Week 19              
  Dinsdag 8 mei              
  geen team thuis              
  Donderdag 10 mei 8-9 competitie            
  geen team thuis              
  Vrijdag 11 mei              
19:00 uur Oriënt 1 GD Anja Pisters   hele avond Ton Hanckman   18:30 uur - einde Ricardo Hagendoorn
19:00 uur Oriënt 2 GD Wim Verschuren            
19:00 uur Oriënt 3 GD Ivo Savelkoul            
19:00 uur Oriënt 3 HD Ton Hanckmann            
19:00 uur Oriënt 1 DD Aimee de Gelder            
  Zaterdag 12 mei              
11:00 uur Oriënt 2 Heren Maurits Kok   12.45 uur- einde Team Henry   10.30 uur - 16.30 uur Anja Pisters
14:00 uur Oriënt 1 GD Anne de Groot         16.15 uur - einde Monique v Waarden
14:00 uur Oriënt 1 GD Katrin v Boxtel            
14:00 uur Oriënt 2 GD Henry Franzen            
  Zondag 13 mei              
10:00 uur Oriënt 1 Heren Mik Hoeberichts   9.45 uur - einde Peter Moling   9.30 uur uur - 14.15 uur Dennis Kusters
10:00 uur Oriënt 1 GD Edmee Winkens         14.00 uur - einde Katrin v Boxtel
12:00 uur Oriënt 1 dames Ingrid Banierink            
  Week 20              
  Dinsdag 15 mei              
9:30 uur Oriënt 1 Dames Tineke Sassen            
  Woensdag 16 mei Zomeravond            
19:00 uur 1 team thuis Planning nog niet bekend 2 banen   Reguliere kantinedienst  
  donderdag 17 mei 8-9 competitie            
19.00 Oriënt 1 Rene Dohmen         18:30 uur - einde Kim Smith
  Vrijdag 18 mei              
19:00 uur Oriënt 2 HD Norbert Zandkuijl   hele avond Ton Hanckmann   18:30 uur - einde Christophe Lebon
19:00 uur Oriënt 3 HD Ton Hanckman            
19:00 uur Oriënt 4 GD Monique v Waarden            
19:00 uur Oriënt 1 GD Anja Pisters            
19:00 uur Oriënt 2 GD Wim Verschuren            
  Week 21              
  Dinsdag 22 mei              
  geen team thuis              
  Woensdag 23 mei Zomeravond            
19:00 uur 1 team thuis Planning nog niet bekend 2 banen   Reguliere kantinedienst  
  donderdag 24 mei 8-9 competitie            
  geen team thuis              
  vrijdag 25 mei              
19:00 uur Oriënt 1 HD Henk Deckers   hele avond Ton Kusters   18.30 -einde Team Henry
19:00 uur Oriënt 4 HD Ton Kusters            
19:00 uur Oriënt 5 HD Johan Tinge            
19:00 uur Oriënt 1 DD Aimee de Gelder            
19:00 uur Oriënt 3 GD Ivo Savelkoul            
  Zaterdag 26 mei              
11:00 uur Oriënt 1 DD Irene Bastiaan-Net   10.45 uur - 15:00 uur team Wanda   10.30 uur - 16:15 uur Monique v Waarden
11:00 uur Oriënt 2 GD Kim Smith            
14:00 uur Oriënt 1 Heren Ricardo Hagendoorn   15:00 uur - einde Team Ricardo   16:00 - einde Edmee Winkens
14:00 uur Oriënt 2 Heren Lars Baur            
14:00 uur Oriënt 3 GD Dennis Kusters            
  Zondag 27 mei              
9:00 uur Groene Bal 1 team         8.40 uur groene bal
                 
10:00 uur Oriënt 1 GD Tom Peters   09.45 - einde Ouders team Tom   09.40 uur - einde Tom Peters
10:00 uur Oriënt 1 jongens Stijn van Thoor            
  Week 22              
  Dinsdag 29 mei              
  geen team thuis              
  Woensdag 30 mei Zomeravond            
19:00 uur 1 team thuis Planning nog niet bekend 2 banen   18:30 uur - einde Ton Kusters
  Donderdag 31 mei 8-9 competitie            
19:00 uur Oriënt 1 Rene Dohmen     2 banen   Reguliere kantinedienst  
  Vrijdag 1 juni              
19:00 uur Oriënt 4 GD Monique v Waarden   hele avond Ton Kusters   18:45 uur - einde Irene Bastiaan-Net
19:00 uur Oriënt 1 HD Henk Deckers            
19:00 uur Oriënt 2 HD Norbert Zandkuijl            
19.00 uur Oriënt 4 HD Ton Kusters            
19:00 uur Oriënt 5 HD Johan Tinge            
  Zaterdag 2 juni              
11:00 uur Oriënt 3 GD Dennis Kusters   10.30 uur - 16.00 uur Team Dennis Kusters   09.45 uur - 15.15 uur Ton Hanckmann
14:00 uur Oriënt 1 Heren Ricardo Hagendoorn   14. 00 uur - einde Team Ricardo   15.00 uur - 20.00 Wim Verschuren
14:00 uur Oriënt 1 Heren Christophe Lebon         huldiging kampioenen  
14:00 uur Oriënt 2 Heren Maurits Kok         va 20.00 -einde Henk Deckers
  Zondag 3 juni              
10:00 uur Oriënt 1 GD Tom Peters   09.45 uur - einde team Ingrid   09.30 uur - 14.15 uur Norbert Zandkuijl
10:00 uur Oriënt 1 Jongens Stijn v Thoor         14.00 uur - einde Rene Dohmen
10:00 uur Oriënt 1 Dames Ingrid Banierink            
  Woensdag 6 juni Zomeravond            
19:00 uur 1 team thuis Planning nog niet bekend 2 banen   Reguliere kantinedienst  
  Woensdag 13 juni Zomeravond            
19:00 uur 1 team thuis Planning nog niet bekend 2 banen   Reguliere kantinedienst  
  Woensdag 20 juni Zomeravond            
19:00 uur 1 team thuis Planning nog niet bekend 2 banen   Reguliere kantinedienst  
  Woensdag 27 juni Zomeravond            
19:00 uur 1 team thuis Planning nog niet bekend 2 banen   18:30 uur - einde Dennis Kusters

 

Back to Top